Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti Nedir?
Internet üzerinden, Ip santralinize tanımlanarak kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek ses kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan bir Asistan Telekom telefon hizmetidir. Telefonunuza ait tek bir fatura olur ve bu fatura sadece Asistan Telekom’dan gelir.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti kimler için idealdir?
Interneti ve IP Santrali olan, sabit ücret ödemek istemeyen ve ihtiyacına uygun dakika paketini seçerek, şehirçi, şehirler arası, uluslarası ya da GSM ayrımı olmadan her yöne rahatça konuşmak isteyen, hesabını bilen tüm kişi ve kurumlar içindir.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti Nasıl Çalışır?
Şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM dahil tüm aramaların, ön numara çevrilmeden, otomatik olarak Asistan Telekom şebekesine yönlendirilmesi suretiyle çalışır.
Aradığım numarayı çevirmeden önce bir erişim numarası çevirmeli miyim?
Hayır.Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti herhangi bir ön numara tuşlamayı veya dialler (aramatik) cihazı gerektirmez.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti aldığımda telefon numaram değişecek mi?
Hayır. Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti almak için var olan telefon numaranızdan farklı bir telefon numarası almanıza gerek yoktur. Kayıtlı herhangi bir telefon hattınız yoksa ve Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti hizmetinden faydalanmak istediğiniz takdirde, hat tahisisi Asistan Telekom tarafından gerçekleştirilecektir.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti'nden faydalanmak için ek bir cihaz kullanmam gerekir mi ?
Hayır, herhangi bir ek cihaz kullanmanız gerekmez.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti kullanılarak hangi GSM şebekeleri aranabilir ?
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti ile yurt içinde ve yurtdışında mevcut tüm GSM operatörleri aranabilmektedir.
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti aboneliği sadece hat sahibi adına mı yapılıyor?
Evet. Türk Telekom'da hat sahibi kim ise tüm evraklar onun adına düzenlenmelidir. Sabit Telefon Hizmeti aboneliği ancak o kişi üzerine yapılabilecektir.
Hizmetle ilgili sorun yaşarsam kimi aramalıyım ?
Asistan Telekom Sabit Telefon Hizmeti ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı 0 850 805 00 00 numaralı müşteri hizmetleri destek hattına veya asistan@asistantelekom.com.tr adresine iletebilirsiniz.
Asistan Telekom Türkiye’de hangi bölgelerde sabit telefon hizmeti vermektedir?
Asistan Telekom tüm Türkiye çapında telefon hizmetleri verebilmektedir.